MÖBLER / Skåp & hyllor / SkänkskÃ¥p 4301354

nr 430 1354

Skänkskåp

Ek, 1890-tal, längd: 137, djup: 68, höjd: 235 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

måndag 25 september 2006
kl 16:01:32